»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Kokkola-Cup alkaa torstaina 19.7. Pelaamme cuppia tänä vuonna kolmella joukkueella. Yksi joukkue levelillä 1 ja kaksi joukkuetta levelillä 2. Sarjojemme jokainen ottelu pelataan Nynäsissä (lukuunottamatta mahdolliset mitalipelit). Kokoontuminen ensimmäisiin

Lue lisää »

Kokkola-Cup alkaa torstaina 19.7. Pelaamme cuppia tänä vuonna kolmella joukkueella. Yksi joukkue levelillä 1 ja kaksi joukkuetta levelillä 2. Sarjojemme jokainen ottelu pelataan Nynäsissä (lukuunottamatta mahdolliset mitalipelit). Kokoontuminen ensimmäis

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Otteluita
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 8:00
Kodin Terra 7, Nynäs
KPV Musta - Jalas, Jalasjärvi
1-2
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 8:40
Kodin Terra 8, Nynäs
JK Augur Tallinna (Viro) - KPV Vihreä
0-6
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 8:40
Kodin Terra 7
KPV Valkoinen - IK/pun, Ilmajoki
1-0
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 12:40
Kodin Terra 8, Nynäs
KPV Vihreä - JäPS, Järvenpää
4-1
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 13:20
Kodin Terra 4, Nynäs
KPV Valkoinen - PK-37/sin, Iisalmi
0-3
E07-pojatKokkola-cup
19
Hei
klo 14:00
Kodin Terra 4, Nynäs
Komeetat/sin, Jyväskylä - KPV Musta
1-3
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 10:00
Kodin Terra 8, Nynäs
Futbola Parks (Latvia) - KPV Vihreä
0-2
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 12:00
Kodin Terra 6, Nynäs
KPV Valkoinen - K-Pallo, Kalajoki
3-2
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 12:40
Kodin Terra 1, Nynäs
GBK/röd - KPV Musta
0-1
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 14:40
Kodin Terra 8, Nynäs
Rakvere JK Tarvas (Viro) - KPV Vihreä
1-3
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 15:20
Kodin Terra 6, Nynäs
Jaro/röd - KPV Valkoinen
1-0
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 16:00
Kodin Terra 6, Nynäs
Fc Reipas/viiru, Lahti - KPV Musta
0-3
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 18:40
Kodin Terra 6, Nynäs
Fc Reipas/raita, Lahti - KPV Valkoinen
0-4
E07-pojatKokkola-cup
20
Hei
klo 19:20
Kodin Terra 4, Nynäs
IK/musta, Ilmajoki - KPV Musta
0-0
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 8:40
Kodin Terra 6, Nynäs
KPV Musta - KePS/valkoinen Kemi
3-1
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 9:20
Kodin Terra 8
OLS/ Espanja, Oulu - KPV Vihreä
2-2
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 10:00
Kodin Terra 1, Nynäs
JäPS/sininen, Järvenpää - KPV Valkoinen
0-1
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 13:20
Kodin Terra 7, Nynäs
GBK/vit - KPV Musta
0-1
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 13:20
Kodin Terra 4, Nynäs
KPV Valkoinen - LBK/svart, Larsmo
1-2
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 14:40
Kodin Terra 7, Nynäs
KPV Vihreä - OTP/punainen
2-0
E07-pojatKokkola-cup
21
Hei
klo 16:40
Kodin Terra 4, Nynäs
LBK/svart, Larsmo - KPV Musta
0-2
E07-pojatKokkola-cup
22
Hei
klo 8:00
Santahaka, Finaali
KPV Vihreä - Futbola Parks Riga, Latvia
1-0
E07-pojatKokkola-cup
22
Hei
klo 13:00
Santahaka, Finaali
KPV Musta - SuPS/musta Suomussalmi
1-2
Poimintoja muilta sivustoilta
22.07.2018 Kokkola cup 2018 voitto » (D05-pojat)
22.07.2018 Menestyksekäs Kokkola Cup 2018 takana » (D06-tytöt)
E07-pojat
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Yleiset tilastot
Pelaajia: 38 Harjoituksia: 86 Pelejä: 131
Kategoriat