Ryhmäjaot harjoituksiin voimassa toistaiseksi niin kauan, kuin koronarajoitukset voimassa

»
Takaisin

Ryhmä1Ryhmä 2Ryhmä3VeskatHänninen OivaEmmes KasperElbahr AtefVuorinen AapoJokinen SamuFinell RobinHakala SebastianVuolteenaho EmilKalliokoski MioHirvinen VeikkoLaihorinne UrhoKivioja LauriKokkonen OlivierTastula AkseliNiemi JooaOsajatalo OssianKokkonen BenjaminKöyhäjoki

Lue lisää »

Ryhmä1Ryhmä 2Ryhmä3VeskatHänninen OivaEmmes KasperElbahr AtefVuorinen AapoJokinen SamuFinell RobinHakala SebastianVuolteenaho EmilKalliokoski MioHirvinen VeikkoLaihorinne UrhoKivioja LauriKokkonen OlivierTastula AkseliNiemi JooaOsajatalo OssianKokkonen Be

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Sarjataulukko
Pistepörssi
Otteluita
D09-pojatPaikallinen
19
Kes
klo 10:00
Jakobstad, Rådmansgärdet
FF Jaro/Vit - valkoinen valkoinen
-
D09-pojatPaikallinen
19
Kes
klo 10:00
Jakobstad, Rådmansgärdet
FF Jaro/Vit - valkoinen valkoinen
-
D09-pojatPaikallinen
17
Kes
klo 18:45
Nivala, DEN-Areena 1
FC-92/Punaiset - valkoinen valkoinen
-
D09-pojatPaikallinen
17
Kes
klo 18:45
Nivala, DEN-areena 1
FC-92/Punaiset - valkoinen valkoinen
-
D09-pojatPaikallinen
17
Kes
klo 18:30
Jakobstad, Rådmansgärdet
FF Jaro/-10 - vihreä vihreä
-
D09-pojatPaikallinen
17
Kes
klo 18:30
Jakobstad, Rådmansgärdet
FF Jaro/-10 - vihreä vihreä
-
D09-pojatPaikallinen
11
Kes
klo 19:00
Kirkonmäki 4
valkoinen valkoinen - OuHu
6-1
D09-pojatPaikallinen
11
Kes
klo 19:00
Ylivieska, Safarin tekonurmi
FC Ylivieska/Keltainen - vihreä vihreä
2-4
D09-pojatPaikallinen
9
Kes
klo 19:00
Kirkonmäki 4
valkoinen valkoinen - FC Ylivieska/Keltainen
10-1
D09-pojatPaikallinen
8
Kes
klo 19:00
Kirkonmäki 4
vihreä vihreä - K-Pallo
11-2
Poimintoja muilta sivustoilta
09.06.2021 KPV selvitti karsinnat puhtain paperein » (C07-pojat)
09.06.2021 Sarjat vihdoinkin käyntiin » (Pääsivusto)
08.06.2021 Koronatiedote 2.6.2021 » (Pääsivusto)
08.06.2021 Koronatiedote 8.6.2021 » (Pääsivusto)
08.06.2021 KPV naiset tositoimissa 10 vuoden jälkeen » (Naiset)
03.06.2021 Piita Kytölaakso maajoukkueeseen » (Pääsivusto)
02.06.2021 Jalkapallokoulu ja PerheFutis 2021 ajankohdat tarkentuvat » (Pääsivusto)
15.12.2020 B SM karsinta alustavat pelit » (B-pojat)
01.12.2020 Joukkueen säännöt » (E10-pojat)
14.08.2017 Minkälainen on esimerkillinen valmentaja » (Pääsivusto)
D09-pojat
«  Kesäkuu   »
Yleiset tilastot
Pelaajia: 37 Harjoituksia: 0 Pelejä: 7
Kategoriat