D07-pojat Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
2.12.2018 13:00:00 P-13 futsal Lohtaja D07-pojat - Fc Folk, Haapavesi
2.12.2018 14:00:00 P-13 futsal Lohtaja LoVe -06 - D07-pojat
9.12.2018 11:30:00 P-12 futsal Kaustinen, urheilutalo, Urheilutie 10 Kaustinen Fc Ylivieska - D07-pojat
9.12.2018 12:30:00 P-12 futsal Kaustinen, urheilutalo K-PV/valk, Kaustinen - D07-pojat
9.12.2018 13:30:00 P-12 futsal Kaustinen, urheilutalo Fc Folk, Haapavesi - D07-pojat
16.12.2018 12:00:00 P-12 futsal Kaustinen, urheilutalo, Urheilutie 10 D07-pojat - K-PV/sin, Kaustinen
16.12.2018 13:00:00 P-12 futsal Kaustinen, urheilutalo D07-pojat - Fc Ylivieska
5.1.2019 12:30:00 Harjoitusottelu Nordea Areena D07-pojat - KPV-07 tytöt
13.1.2019 11:30:00 P-13 futsal Hollihaka Ura, Kannus - D07-pojat
13.1.2019 12:30:00 P-13 futsal Hollihaka MJK, Muhola - D07-pojat
13.1.2019 14:00:00 P-13 futsal Hollihaka D07-pojat - KPV-06
2.2.2019 12:00:00 P-13 futsal Haapajärvi, monitoimitalo Fc Ylivieska - D07-pojat
2.2.2019 13:30:00 P-13 futsal Haapajärvi, monitoimitalo D07-pojat - HK, Haapajärvi
3.2.2019 9:30:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena SJK-valkoinen - D07-pojat
3.2.2019 10:00:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena VPS-musta - D07-pojat
3.2.2019 10:30:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena Kraft-gul - D07-pojat
3.2.2019 11:00:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena SJK-musta - D07-pojat
3.2.2019 11:30:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena VPS-raita - D07-pojat
3.2.2019 12:00:00 Vaasan miniturnaus Vaasa, Fennia-areena Kraft-blå - D07-pojat
9.2.2019 11:30:00 P-12 futsal Haapavesi, liikuntahalli D07-pojat - K-PV, Kaustinen
9.2.2019 13:00:00 P-12 futsal Haapavesi, liikuntahalli K-PV, Kaustinen - D07-pojat
9.2.2019 14:00:00 P-12 futsal Haapavesi, liikuntahalli D07-pojat - Fc Folk, Haapavesi
16.2.2019 11:00:00 Harjoitusottelu Nordea-areena D07-pojat - Jaro
23.2.2019 11:00:00 Harjoitusottelu Nordea-Areena D07-pojat - K-PV, Kaustinen
16.3.2019 11:00:00 Harjoitusottelu Nordea-Areena D07-pojat - Forsby
23.3.2019 11:00:00 Harjoitusottelu Nordea-Areena D07-pojat - LBK
24.3.2019 9:00:00 Harjoitusottelu Kipparihalli D07-pojat - KPV-T07
30.3.2019 17:00:00 Harjoitusottelu Kipparihalli D07-pojat - KPV-06
7.4.2019 19:30:00 Harjoitusottelu Eerikkilä D07-pojat - Pallo-Iirot
8.4.2019 19:00:00 Harjoitusottelu Eerikkilä D07-pojat - VPS
9.4.2019 13:00:00 Harjoitusottelu Eerikkilä D07-pojat - KTP
13.4.2019 10:00:00 Kevätturnaus Santahaka keinonurmi D07-pojat - GBK röd
13.4.2019 10:00:00 Kevätturnaus Santahaka keinonurmi D07-pojat - GBK vit
13.4.2019 11:20:00 Kevätturnaus Santahaka keinonurmi D07-pojat - FF Jaro röd
13.4.2019 12:00:00 Kevätturnaus Keinonurmi TP-47, Tornio - D07-pojat
13.4.2019 12:40:00 Kevätturnaus Keinonurmi VPS/raita, Vaasa - D07-pojat
13.4.2019 14:00:00 Kevätturnaus Keinonurmi Limingan Pallokarhut - D07-pojat
13.4.2019 15:20:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - KPV-07/tytöt
13.4.2019 16:00:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - Jaro/valk
13.4.2019 18:00:00 Kevätturnaus Keinonurmi TP-47,Tornio - D07-pojat
14.4.2019 9:40:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - FC Ylivieska
14.4.2019 10:20:00 Kevätturnaus Keinonurmi K-PV, Kaustinen - D07-pojat
14.4.2019 10:20:00 Kevätturnaus Keinonurmi FC Folk, Haapavesi - D07-pojat
14.4.2019 13:25:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - TP-47, valkoinen
14.4.2019 14:10:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - VPS/musta
14.4.2019 16:10:00 Kevätturnaus Keinonurmi D07-pojat - GBK-vit
27.4.2019 12:15:00 Harjoitusottelu Larsmon tekonurmi, Pohjoinen Luodontie 70 LBK - D07-pojat
28.4.2019 10:10:00 Conalin Cars Cup Tellus-halli, Pietarsaari Sundom IF - D07-pojat
28.4.2019 13:40:00 Conalin Cars Cup Tellus-halli, Pietarsaari D07-pojat - VIFK Vit
28.4.2019 16:10:00 Conalin Cars Cup Tellus-halli, Pietarsaari Jaro Vit - D07-pojat
10.5.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Santahaka, keinonurmi D07-pojat - Jaro
14.5.2019 18:00:00 P-13 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 2 KPV - D07-pojat
16.5.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Kippari Hall B GBK - D07-pojat
20.5.2019 17:30:00 P-13 piirisarja Terjärv, Konstgräsplan TUS - D07-pojat
23.5.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 1 D07-pojat - LBK/röd
28.5.2019 18:00:00 P-13 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 2 D07-pojat - FF Jaro/-07
30.5.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - FC Ylivieska
4.6.2019 19:00:00 P-13 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - Esse IK
6.6.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Nykarleby, Gamla plan NIK - D07-pojat
11.6.2019 19:00:00 P-13 piirisarja Ylivieska, Safarin tekonurmi FC Ylivieska - D07-pojat
13.6.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Överesse, Bollplan Esse IK - D07-pojat
15.6.2019 11:50:00 Kesäpudas Talvikkipuisto OTP, Benfica - D07-pojat
15.6.2019 11:50:00 Kesäpudas Talvikkipuisto Ajax, Sarkkiranta - D07-pojat
15.6.2019 16:00:00 Kesäpudas Talvikkipuisto LaFK - D07-pojat
15.6.2019 16:00:00 Kesäpudas Talvikkipuisto D07-pojat - HauPa, vihreä
15.6.2019 17:40:00 Kesäpudas Talvikkipuisto D07-pojat - LaFK
15.6.2019 18:30:00 Kesäpudas Talvikkipuisto HauPa, vihreä - D07-pojat
16.6.2019 8:30:00 Kesäpudas Virpiniemi D07-pojat - OTP, Benfica
16.6.2019 8:30:00 Kesäpudas Virpiniemi D07-pojat - OLS 2
16.6.2019 10:10:00 Kesäpudas Virpiniemi D07-pojat - KPV, Valkoinen
16.6.2019 10:10:00 Kesäpudas Virpiniemi KPV - D07-pojat
16.6.2019 12:40:00 Kesäpudas Virpiniemi Ajax Sarkkiranta - D07-pojat
16.6.2019 12:40:00 Kesäpudas Virpiniemi D07-pojat - OLS 2
18.6.2019 17:30:00 P-13 piirisarja Jakobstad, Västerplan (konstgräs) FF Jaro/Vit - D07-pojat
20.6.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - KPV/-06 tytöt
25.6.2019 19:00:00 P-13 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - LoVe
28.6.2019 8:00:00 Piteå Summer Games Piteå Medkila IL, Norja - D07-pojat
28.6.2019 9:00:00 Piteå Summer Games Piteå Hedens IF, Ruotsi - D07-pojat
28.6.2019 15:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - Teg Södra Umeå IF/blå, Ruotsi
28.6.2019 19:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - Norrfjärdens IF, Ruotsi
29.6.2019 8:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - Teg Södra Umeå IF/vit, Ruotsi
29.6.2019 8:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - Reinen IL, Norja
29.6.2019 13:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - IFK Luleå, Ruotsi
29.6.2019 17:00:00 Piteå Summer Games Piteå FK Senja, Norja - D07-pojat
29.6.2019 17:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - FK Mjölner, Norja
29.6.2019 20:00:00 Piteå Summer Games Piteå HauPa yellow, Haukipudas - D07-pojat
29.6.2019 20:00:00 Piteå Summer Games Piteå AD Cantaloa, Peru - D07-pojat
30.6.2019 8:00:00 Piteå Summer Games Piteå Niva FK, Venäjä - D07-pojat
30.6.2019 8:00:00 Piteå Summer Games Piteå Tromsö IL, Norja - D07-pojat
30.6.2019 11:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - IL Reinen 1, Norja
30.6.2019 16:00:00 Piteå Summer Games Piteå D07-pojat - Niva FK, Venäjä
2.7.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Ylivieska, Safarin tekonurmi FC Ylivieska/-08 - D07-pojat
4.7.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - KPV/-08
18.7.2019 8:00:00 Kokkola-cup Nynäs, Terra 6 LiKi, Limanka - D07-pojat
18.7.2019 8:00:00 Kokkola-cup Kirkonmäki, urheilukenttä 1 D07-pojat - Feeniks, Jyväskylä
18.7.2019 10:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 Tu/Ura Yj, Toholampi/Kannus - D07-pojat
18.7.2019 12:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 Yllätys, Ylämylly - D07-pojat
18.7.2019 14:00:00 Kokkola-cup Nynäs, Terra 8 D07-pojat - Jalas, Jalasjärvi
18.7.2019 16:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 Harju JK, Viro - D07-pojat
19.7.2019 8:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 4 D07-pojat - PK-37/sin, Iisalmi
19.7.2019 8:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 D07-pojat - ToU, Toivala
19.7.2019 10:00:00 Kokkola-cup Kirkonmäki, urheilukenttä 1 D07-pojat - WBA FC
19.7.2019 11:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 D07-pojat - Esse IK, Ähtävä
19.7.2019 11:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 4 Hermes - D07-pojat
19.7.2019 16:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 4 Komeetat/valk, Jyväskylä - D07-pojat
19.7.2019 17:00:00 Kokkola-cup Nynäs, Terra 6 Komeetat/sin, Jyväskylä - D07-pojat
20.7.2019 10:00:00 Kokkola-cup Pellas / Haaponiemi 4 D07-pojat - FC Raahe
20.7.2019 11:00:00 Kokkola-cup Nynäs / Terra 8 D07-pojat - PK-37 valkoinen
20.7.2019 13:00:00 Kokkola-cup Nynäs / Terra 8 D07-pojat - Jaro/röd
20.7.2019 15:00:00 Kokkola-cup Pellas, Haaponiemi 5 D07-pojat - FC Flora
20.7.2019 16:00:00 Kokkola-cup Kirkonmäki / urheilukenttä 1 D07-pojat - Jyväskylän Komeetat musta
21.7.2019 11:30:00 Kokkola-cup Santahaka D07-pojat - KajHa Yj
23.7.2019 18:30:00 P-13 Aluesarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - KPV/vihreä
25.7.2019 10:50:00 Pori-Cup Koivula 1 D07-pojat - Fc Jazz/Karhu yj 2
25.7.2019 14:10:00 Pori-Cup Koivula 1 D07-pojat - NuPS/pun
25.7.2019 16:40:00 Pori-Cup Koivula 2 Reipas/viiru - D07-pojat
25.7.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Kirkonmäki 5 KPV/-06 tytöt - D07-pojat
26.7.2019 10:50:00 Pori-Cup Koivula 1 D07-pojat - Musa/red
26.7.2019 15:00:00 Pori-Cup Koivula 1 VPS/raita - D07-pojat
27.7.2019 9:50:00 Pori-Cup Koivula 2 D07-pojat - Lahen Pojat
27.7.2019 12:20:00 Pori-Cup Koivula 2 EBK-07 - D07-pojat
1.8.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Kirkonmäki 4 KPV/-08 - D07-pojat
3.8.2019 13:00:00 P-13 Aluesarja Lohtaja, keskuskenttä LoVe - D07-pojat
8.8.2019 17:30:00 P-12 piirisarja Larsmo, Centralplan LBK/röd - D07-pojat
9.8.2019 18:00:00 P-13 Aluesarja Prunttimäki ulkop.4 SJK-j 07 - D07-pojat
13.8.2019 19:00:00 P-13 Aluesarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 1 D07-pojat - FC KOMU YJ
15.8.2019 18:30:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 2 D07-pojat - GBK
17.8.2019 12:40:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1B KuPS - D07-pojat
17.8.2019 12:40:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1A D07-pojat - JJK-07
17.8.2019 16:00:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1B D07-pojat - JJK-07
17.8.2019 16:00:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1A OLS - D07-pojat
17.8.2019 20:10:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä D07-pojat - Huima
18.8.2019 9:20:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1A D07-pojat - Huima Sininen
18.8.2019 9:20:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1A D07-pojat - STPS
18.8.2019 12:40:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nurmi 1A Feeniks - D07-pojat
18.8.2019 14:20:00 Comets cup, Jyväskylä Jyväskylä, Huhtasuo nirmi 1A HJK - D07-pojat
18.8.2019 16:50:00 Comets cup, Jyväskylä Comets-cup D07-pojat - JPS, Jyväskylä
20.8.2019 19:00:00 P-13 Aluesarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - VPS J/P06
22.8.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - FC Folk
27.8.2019 18:30:00 P-13 Aluesarja Överesse, Bollplan Esse IK - D07-pojat
29.8.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Jakobstad, Rådmansgärdet FF Jaro - D07-pojat
3.9.2019 19:00:00 P-13 Aluesarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) D07-pojat - Närpes Kraft P07
5.9.2019 18:30:00 P-12 piirisarja Kokkola, Santahaka (tekonurmi) 2 D07-pojat - LBK/svart
7.9.2019 9:50:00 Norvalla Cup Norrvalla TUS-06, Teerijärvi - D07-pojat
7.9.2019 13:10:00 Norvalla Cup Norrvalla D07-pojat - LLuja, Laihia
8.9.2019 14:00:00 Norvalla Cup Norrvalla PeFF, Pedersöre - D07-pojat
8.9.2019 14:50:00 Norvalla Cup Norrvalla D07-pojat - Norrvalla FF
11.9.2019 18:30:00 P-13 Aluesarja Monitoimiviheriö 12 VPS J P07 - D07-pojat
12.9.2019 18:00:00 P-12 piirisarja Kaustinen, Urheilukenttä KP-V - D07-pojat
14.9.2019 10:45:00 Next Year Cup, Ylivieska Närhitie 2, 84100, Ylivieska D07-pojat - FF Jaro 06 vit
14.9.2019 15:45:00 Next Year Cup, Ylivieska Närhitie 2, 84100, Ylivieska Tervaritjuniorit 07 musta - D07-pojat
15.9.2019 10:45:00 Next Year Cup, Ylivieska Närhitie 2, 84100, Ylivieska D07-pojat - FC-92
15.9.2019 13:45:00 Next Year Cup, Ylivieska Närhitie 2, 84100, Ylivieska FF Jaro Röd - D07-pojat
15.9.2019 17:15:00 Next Year Cup, Ylivieska Närhitie 2, 84100, Ylivieska Vetelin Urheilijat - D07-pojat
17.9.2019 19:00:00 P-13 Aluesarja Kokkola, Kippari Hall D07-pojat - FC Ylivieska
19.9.2019 19:00:00 P-12 piirisarja Kokkola, Kippari Hall B D07-pojat - Esse IK
D07-pojat
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Kategoriat